середа, 20 квітня 2016 р.

Головна


Є  тільки  два  способи  прожити  життя. 
 Перший -  ніби  чудес  не  існує.
Другий - ніби  кругом  одні  чудеса.

Альберт  Ейнштейн


Піфагор так пояснював своїм учням основні принципи пізнавального процесу:  "Ось я намалював вам коло, нехай воно символізує ваші знання про навколишній  світ. А це, - сказав він, малюючи навколо вже намальованого ще більше коло, так, що перше коло опинилося у другому, - це вся та галузь знань, якою володію я. Межа кола – це та риса, з одного боку, на якій знаходяться ваші знання, а з іншого її боку, розташовуються ті знання, що можу дати вам я. За межею мого кола – невідоме, незрозуміле, непізнане.... Так ось, дивіться ж, -ви бачите, що чим більшою стає площа круга, тобто величина ваших знань, тим більшою буде ставати та межа, що відокремлює вас від невідомого! Іншими словами - чим більше ви знаєте, тим більше перед вами буде поставати питань". Мій  блог,   покликаний допомогти відвідувачу,  пролити світло на все, що сприймається ним,  як невідоме  і  ще  непізнане або іншими словами - є таємницею.

Даний ресурс створено  з метою популяризації фізики та  астрономії - наук, що вивчають й описують світ в якому ми живемо. Читайте, дивіться, вивчайте та дивуйтеся цікавому!!!

2 коментарі:

  1. "Я не міг би закрити свій перший будинок без містера, Бенджаміна Лі! Бенджамін та його команда перейшли за межі цієї транзакції. Він з легкістю впорався з моїм дуже тугим поворотом і завжди був мені доступний, коли у мене були запитання (а в мене було багато), навіть коли він був далеко від офісу, що я дуже цінував! Він та його команда розправлялися з багато продавців у останню хвилину з продавцем і невтомно працювали над тим, щоб переконатися, що я можу закритись до закінчення терміну моєї оренди (і моєї допомоги в авансовому платі). Містер Бенджамін - неймовірно обізнаний працівник позики, ввічливий і терплячий. Я переглянув пару пропозицій щодо нерухомості до остаточного придбання, і Бенджамін був там, щоб допомогти кожному, часто погоджуючись зі своїм агентом за лаштунками. Я відчував підтримку протягом усього процесу. Завдяки Бенджаміну та невтомним зусиллям його команди, я зараз є гордим власником будинку! Я б радив вам розглянути питання про будь-яку позику Бенджаміна Бріеля Лі. Мр, Бенджамін Лі Контактна інформація.
    через WhatsApp + 1-989-394-3740 Email- lfdsloans@outlook.com.

    ВідповістиВидалити
  2. Мне было приятно работать с Бенджамином (кредитный специалист). Он был полностью откровенен в отношении затрат и финансовой целесообразности сделки. Фактически, когда я объяснил свою ситуацию, он посоветовал мне не рефинансировать, если текущие условия не улучшатся, даже если это будет стоить ему бизнеса. Когда он позже связался со мной по поводу более выгодной сделки, я ухватился за нее, потому что он заслужил мое доверие "Определенно заставило меня почувствовать уверенность в том, что я работаю с отличной кредитной компанией / великим деловым человеком, который знает себе цену в направлениях бизнеса. Я посоветую вам любой здесь, кто ищет какой-либо кредит, должен связаться с г-ном Бенджамином, потому что он и его компания помогли мне с ссудой по ставке 2%, что было очень впечатляюще. Я попросил г-на Бенджамина связаться с офисной электронной почтой по адресу .... 247officedept@gmail.com

    ВідповістиВидалити